Luty 24, 2017

Jachty żaglowe

Antila 24

Antila 24 posiada bardzo obszerne wnętrze, w którym znalazło się miejsce na 6 pełnowymiarowych koi ( + 2 koje rozkładane), kambuz i toaletę w oddzielnej kabinie. Jest jednostką bardzo szybką i z pewnością zadowoli wymagających żeglarzy. Nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych jacht prowadzi się pewnie i bezpiecznie. Wszystkie liny do obsługi jachtu zostały sprowadzone do kokpitu co dodatkowo zwiększa komfort żeglugi. Obszerny i wygodny kokpit może z łatwością pomieścić całą załogę.

[czytaj dalej …]

Solina 27

Solina 27 to nowoczesny jacht turystyczny. Jacht jest szybki, zwrotny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Oprócz wspaniałych walorów nautycznych jest bardzo wygodny. Jest to jednostka idealna dla każdego, zarówno dla żeglarzy ze sportowym zacięciem jak i rodzin z dziećmi a także osób szukających komfortu. Obszerny kokpit, funkcjonalny kambuz, duża wysokość wnętrza oraz wygodna kabina sanitarna pozwalają na komfortowe funkcjonowanie 6-cio osobowej załodze, zaś w przypadku załogi mniej wymagającej pomieści nawet 8 osób.

[czytaj dalej …]

Laguna 25

Laguna 25 to nowoczesna jednostka turystyczna, w której położono nacisk na bezpieczeństwo, wygodę i łatwość obsługi. We wnętrzu znajduje się obszerny przedział sanitarny, kambuz z kuchenką i zlewem oraz stół umożliwiający wspólne spożycie posiłku całej załodze. Wysokość we wnętrzu (180 cm) z pewnością zadowoli wielu. Obszerne jaskółki, schowki i bakisty pozwalają zasztauować rzeczy osobiste nawet 6 – 8 osób. Laguna w swojej klasie jest z pewnością mistrzem komfortu oraz bezpieczeństwa.

[czytaj dalej …]

Sasanka 660

Sasanka 660 Supernova jest jachtem, który ma opinię najlepszego w swojej klasie. Doskonałe właściwości nautyczne i funkcjonalne wnętrze sprawiły, że jacht ten jest w posiadaniu niemal wszystkich firm czarterowych i szkoleniowych. Jest jachtem bardzo bezpiecznym, szybkim i łatwym w prowadzeniu. Bardzo dobrze słucha steru. Na pokładzie wszystkie fały zostały sprowadzone do kokpitu przez co cała obsługa jachtu może być prowadzona przez jedna osobę. Wnętrze jachtu wyposażone jest w kambuz oraz kabinę WC.

[czytaj dalej …]